مجموعه ما شما را به خرید بهترین کیک و کلوچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فوق العاده کلوچه های فومن صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید .....

تجارت کلوچه های فومنیمراکز خرید و فروش کلوچه فومنصادرات کلوچه فومن
کلوچه های فومن صادراتی

کلوچه فومن در بازار تجاری ایران، قابلیت فروش فوق العاده را قرار داده است که شما می توانید با قیمتی بسیار مناسب کلوچه های فومن را خریداری کنید، کلوچه ی فومن در کنار فروش فوق العاده در بازار داخلی صادرات های انبوه به خارج از کشور را نیز به خود اختصاص داده است.

کلوچه های فومن از خوشمزه ترین کلوچه های ایرانی هستند، کلوچه های فومن از کلوچه های سنتی ایرانی می باشند و منبع تولید این کلوچه ها شهرستان فومن در استان گیلان است. این کلوچه در ایران دارای طرفداران بسیار است و سالانه حتی به کشور های خارجی دیگر نیز صادر می شود.

کلوچه های فومن صادراتی

تجارت کلوچه های فومنی

اگر شما به شهر فومن سفر کردید مسلم است که تمام فامیل از شما انتظار این را دارند که برایشان کلوچه ی فومن را به سوغات ببرید، و این نشان دهنده ی این است که کلوچه ی فومن از معروفیتی بسیار در سراسر کشور برخوردار است.
تجارت کلوچه های فومن از دیرباز در فومن رایج بوده است، مغز این کلوچه ی خوشمزه بیشتر با گردو پر می شود و با مهر مخصوص شکلی زیبا پیدا می کند و سپس در تنور کلوپه پزی پخته و قابل خوردن می شود.

کلوچه های فومن صادراتی

مراکز خرید و فروش کلوچه فومن

منبع اصلی کلوچه فومن، همان طوری که از نام آن مشخص است شهر فومن می باشد و اگر شما می خواهید که کلوچه های اصیل فومنی را نوش جان کنید می توانید به این شهر زیبا سفر کنید این گونه با یک تیر چند نشان خواهید زد، هم سفر خواهید کرد و از آب و هوای شمال ایران لذت خواهید برد و هم از جاذبه های دیدنی این شهر دیدن خواهید کرد و در کنار این سفر کلوچه های فومن را نیز تهیه خواهید کرد.
امروزه در بیشتر شهر های ایران کلوچه های فومنی پخت می شوند و بیشتر  این کلوچه پزان اصلیتی گیلانی دارند، پس اگر امکان سفر به شهر فومن را ندارید نگران نباشید زیرا به راحتی می توانید در شهر خود نیز این کلوچه های لذیذ را خریداری کنید.

کلوچه های فومن صادراتی

صادرات کلوچه فومن

شمال ایران به صورت انبوه می تواند در حوضه ی تجارت به ایران کمک کند به این دلیل که از مرزهای آبی و خاکی بسیار زیادی برخوردار می باشد، یکی از بزرگ ترین تجارت هایی که در این قطعه از ایران صورت می گیرد صادرات است.
کلوچه های فومنی در این صادرات جایگاه ویژه ای داشته اند به گونه ای که سالیانه میزان زیادی از این کلوچه ی سنتی گیلان به کشور های بسیاری همچون:

  • عراق
  • آذربایجان
  • امارات
  • دبی
  • افغانستان

صادر شده است. برای خرید انواع کلوچه با ما در ارتباط باشید.

عرفان شکورنیا

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین کیک و کلوچه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *